Majster/asistent stavbyvedúceho/stavbyvedúci inžinierskych stavieb

ARPROG, a. s. Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,50 €/hod brutto + prémie + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliadanie na výstavbu stavebných objektov podľa schválenej projektovej a rozpočtovej dokumentácie, kalkulačných podkladov a termínov zmlúv o dielo,
- operatívne riadenie výroby,
- sledovanie kvality práce, dodržiavanie plánu kvality a harmonogramu práce,
- vedenie stavebných denníkov,
- preberanie práce od dodávateľov s porovnaním kvality požadovanou projektovou dokumentáciou a platnými technickými normami, vstupná kontrola materiálu, ktorý sa zabudováva do stavebného diela,
- organizácia prác, riadenie podriadených pracovníkov s maximálnou efektívnosťou a optimálnym využívaním všetkých výrobných činiteľov podľa skutočných potrieb a priebehu prác,
- vedenie agendy dochádzky, príprava podkladov k mesačnej mzdovej uzávierke, odberu stravných lístkov,
- vedenie knihy jázd a vyúčtovanie PHL prideleného motorového vozidla a iné.

- Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca v zohratom kolektíve,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií,
- poskytovanie stravného nad rámec zákona,
- pridelené motorové vozidlo,
- pridelený služobný telefón,
- pridelený služobný notebook.

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu f.rakociova@arprog.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

CENKROS - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť,
- precíznosť,
- dôslednosť,
- flexibilnosť,
- praktické a analytické myslenie,
- komunikatívnosť,
- orientácia v projektovej dokumentácii,
- organizácia, riadenie a vedenie pracovného tímu.

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad je viac ako dvadsať rokov aktívna v realizácii inžinierskych stavieb, pozemných stavieb, cestných komunikácií s používaním a zlepšovaním zavedených certifikovaných manažérskych systémov kvality, environmentu, BOZP a kvality vo zváraní.
V Levočskej Doline prevádzkuje počas zimných mesiacov lyžiarske stredisko, počas letných mesiacov biokúpalisko. Stredisko je otvorené celoročne s možnosťou využitia relax centra s bazénom a saunami, reštauráciami a ubytovaním.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad
Hodžova 3292/3
058 01 Poprad
ID: 443359   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,50 €/hod brutto + prémie + príplatky