Čašník/čka

ARPROG, a. s. Poprad

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,90 €/hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Uvítanie hostí,
- prijímanie a vybavovanie objednávok,
- obsluha hostí, podávanie jedál a nápojov,
- práca s pokladňou,
- účtovanie platieb za poskytnuté služby a evidovanie tržieb,
- celková starostlivosť o bar a rajón.

- Práca v novovybudovanej reštaurácii s moderným a funkčným vybavením,
- práca v malebnom prostredí prírody,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- stála pravidelná mesačná mzda,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, príp. riešenie vzniknutých situácií,
- po dohode možnosť zamestnaneckého ubytovania,
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona,
- možnosť ďalšieho vzdelávania,
- skipassy,
- zamestnanecké zľavy a výhody.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne novovybudovaný a stále rozvíjajúci sa resort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v novovybudovaných priestoroch v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš resort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu asistent.manager@levocskadolina.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0911 015 952.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Praktické myslenie,
- precíznosť,
- iniciatívnosť,
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť,
- tímová práca.

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad je viac ako dvadsať rokov aktívna v realizácii inžinierskych stavieb, pozemných stavieb, cestných komunikácií s používaním a zlepšovaním zavedených certifikovaných manažérskych systémov kvality, environmentu, BOZP a kvality vo zváraní.
V Levočskej Doline prevádzkuje počas zimných mesiacov lyžiarske stredisko, počas letných mesiacov biokúpalisko. Stredisko je otvorené celoročne s možnosťou využitia relax centra s bazénom a saunami, reštauráciami a ubytovaním.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad
Hodžova 3292/3
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Františka Rakociová
Tel.: 0903 633 785
E-mail: poslať životopis
ID: 3467224   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,90 €/hod + príplatky