Účtovníčka

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad

Miesto práce
Levoča-Levočská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je závislá od skúseností uchádzača a od druhu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť
• účtovník –vedenie podvojného účtovníctva, skladovej evidencie a fakturácie

Spracovanie ekonomickej a účtovnej agendy ,vykonávanie odborných účtovných a finančných procesov v rozsahu:
• účtovanie – interné doklady , dodávateľské faktúry, skladová evidencia, bankové výpisy, pokladničné doklady
• sledovanie a kontrola úhrad dodávateľských a vystavených faktúr – urgencie, upomienky..
• spracovanie skladovej evidencie – príjem materiálu na základe dodávateľských dokladov a skutočnosti, výdaj, odpočty skladov, evidencia gastro-prevádzky ( odpis skladových zásob k akciám) – príprava pre účtovanie
• vystavovanie a účtovanie faktúr , zálohových faktúr vrátane vyúčtovania hotelových účtov a fakturácie za poskytnuté služby
• archivácia účtovných dokladov
• príprava podkladov k mesačným daňovým priznaniam DPH
• príprava súpisov pre inventarizáciu majetku a zásob
• práca s elektronickou pokladňou vo vzťahu k FS.
• Príprava podkladov k ročnej uzávierke v zmysle platnej legislatívy

* práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a 25-ročnou tradíciou
* zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie podľa výkonu
* možnosť práce Home Office podľa dohody s priamym nadriadeným
* možnosť profesionálneho a osobného rozvoja, ďalšieho vzdelávania
* iné zamestnanecké benefity /možnosť zvýhodneného vstupu do vlastného rekreačného zariadenia Resort Levočská Dolina/
* možnosť ubytovania

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected]. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou ARPROG, akciová spoločnosť Poprad, so sídlom na Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad, IČO: 36168335 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:

a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva ARPROG, akciová spoločnosť Poprad, Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad, IČO: 36168335, Ing. Jana Matúšková, 052/431 81 44, [email protected],
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov,
c) osobné údaje nebudú poskytované ďalším príjemcom,
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalšie 3 mesiace po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť, komunikatívnosť, vodičský preukaz typ B, vítaná znalosť programu SOFTIP, OBERON

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad realizuje inžinierske stavby, pozemné stavby, cestné komunikácie s používaním a zlepšovaním zavedených manažérskych systémov.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne stále sa rozvíjajúci rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš rezort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected].

Bližšie informácii o našej spoločnosti môžete získať prostredníctvom našej webovej stránky www.arprog.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4592280  Dátum zverejnenia: 27.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac