Servisný technik - telekomunikačných zariadení

ARPA, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800€ (možnosť zárobku 900-1100€) závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riešenie dotazov zákazníkov spoločnosti
- montáž, zapojenie a oživenie telekomunikačných zariadení UBNT, Mikrotik, Ceragon
- servis zariadení UBNT, Mikrotik, Ceragon
- riešenie problémov s elektrickými časťami systémov vrátane kontroly a meraní
- práca v teréne
- výškové práce

- práca v stabilnej spoločnosti
- firemne auto
- firemní telefón, notebook

Oslovených kandidátov o termínoch pohovorov budeme kontaktovať bud telefonicky alebo e-mailom.
Pohovory sa budú konať priebežne a to na adrese Arpa s.r.o. Novozámocka 104, Nitra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zákaznícka orientácia
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- schopnosť samostatne a zodpovedne pracovať
- schopnosť technického myslenia

ARPA je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom internetových služieb. Je oficiálnym distribútorom Izraelskej spoločnosti CERAGON na Slovensku.

Arpa s.r.o. je poločnosť, ktorá Vám ponúka komplexné business riešenia telekomunikačnej infraštruktúry. Pomôžeme Vám dosiahnuť ciele pomocou tých najnovších technológií. Navrhujeme dátovú infraštruktúru, realizujeme dátové siete všetkých typov, telekomunikačné prepojenia spoločnosti. Využívame optiku, bezdrôtové siete rôznych typov, metalickú infraštruktúru.

Pre zábavu ponúkame IPTV so širokým spektrom programov.

Realizujeme špecifické požiadavky, ako napríklad vysokofrekvenčné telekomunikačné spoje v licencovaných pásmach a nelicencovanych pasmach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2922452  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ (možnosť zárobku 900-1100€) závislosti od skúsenosti kandidáta