Obchodný zástupca D2D predaja

AROMA ONE s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre náš obchodný tím zameraný na D2D predaj pre zdravotnú poisťovňu. Obchodníka, ktorý bude vytvárať dobrú atmosféru v tíme, bude vedieť aktívne pracovať v teréne a ísť príkladom svojim kolegom.
Hlavnými úlohami obchodného zástupcu budú:
- prezentácia produktov zdravotnej poistovne
- aktívna práca v teréne
- porovnávanie výhod zdravotných poisťovní
- poskytovanie informácií
- registrácia zákazníkov

- bezkonkurenčná obchodnícka provízia
- medziprovízie z obchodného tímu
- koncoročné bonusy podľa výkonu
- kompletne vybavený backoffice vrátane asistentky
- bezplatné zaškolenie
- neustála technická podpora
- príspevky na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má moderné a individuálne obchodné prístupy k zákazníkom, obchodným partnerom i promotérom, vďaka ktorým prinášame obchodným partnerom desiatky tisíc spokojných zákazníkov ročne.

AROMA ONE s.r.o. je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať produkty stálym i novým zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Slovenský jazyk - (C2) - Expert

Vodičský preukaz

B

- preukázateľné skúsenosti s predajom
- skúsenosti s budovaním obchodného tímu
- skúsenosti s adaptáciou a motiváciou
obchodného tímu
- výborné komunikačné a argumentačné
zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- dochvíľnosť a vlastná iniciatíva
- schopnosť nadchnúť seba a okolie pre danú vec

AROMA ONE s.r.o. je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať naše služby, produkty stálym i novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4436588  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac