Obchodník

AROMA ONE s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných, kontrola technického pracovníka a asistentky , reporting a pod.

- služobný telefón
- služobné auto aj na vlastné účely
- dobré finančné ohodnotenie + provízia z predaja
- školenia
- stravné lístky

Máš profesionálne vystupovanie? Dlhodobé skúsenosti s obchodom a budovaním obchodných sietí? Si samostatný a rád sa zapájaš do trendy projektov? Tak práve pre teba sa uvoľnilo miesto v našom obchodnom tíme v Nitre. Ponúkame ti služobný telefón, automobil, garantovaný plat + províziu z predaja. Bližšie informácie dostaneš na tel. čísle 0948 115 878 alebo nás kontaktuj na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sme firma Aroma One s.r.o. zaoberajúca sa profesionálnym aromatizovaním priestorov v spolupráci s výskumným laboratóriom v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- komunikatívny
- flexibilný
- reprezentatívny
- samostatný
- ambiciózny
- zodpovedný

AROMA ONE s.r.o. je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať naše služby, produkty stálym i novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3293600  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac