Promotér/ka

AROMA ONE s.r.o.

Trnavský kraj, Trenčín, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodná činnosť súvisiaca s náborom nových poistencov do zdravotnej poisťovne
- Prezentácia výhod a benefitov zdravotnej poisťovne
- Zákaznícky servis, poradenstvo, komunikácia
- Rozdávanie letákov, registrácia zákazníkov

- Základný garantovaný plat 500€ /mesačne v čistom/ a ďalšie finančné príplatky:
- Vysoká provízia z vlastného predaja
- Objemové bonusy 150€ - 350€ /mesačne v čistom/
- Kariérne bonusy 60€ – 150€ /mesačne v čistom/
- 13. plat vo výške 30% ročného zárobku /v čistom/
- Mesačná renta zo všetkých svojich zaregistrovaných poistencov za rok
- Príplatok na cestovanie/mesačne
- Uhradené všetky odvody, daň z príjmu a pod.
- Kariérny rast, manažérsky post
- Školenia hradené firmou
- Koncoročné odmeňovanie najlepších predajcov firmou a obchodným partnerom vecnými cenami ako sú napr. iPhony, tablety, finančné odmeny..

Informácie o výberovom konaní

Vek od 18 rokov!
Prax s obchodom výhodou
V týchto mestách otvárame nové kancelárie: Trenčín, Ružomberok, Košice, Prešov
Ponúkame pracovné pozície: promotér/ka, tréner/ka, manažér/ka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych predajcov a promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má zabehnutý a stabilný systém priameho predaja, ktorý funguje už vyše 10 rokov a stále ho zdokonaľuje.
S odborne vyškolenými pracovníkmi a správne zvolenou predajnou stratégiou vieme zabezpečiť tú najvyššiu kvalitu predaja daného produktu, či služby.

Naša spoločnosť je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať produkty stálym i novým zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- vytrvalosť a ambície
- pozitívne myslenie
- odolnosť voči stresu
- tímový hráč

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša spoločnosť je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať produkty stálym i novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Horná 16
974 01 Banská Bystrica
ID: 3282250   Dátum zverejnenia: 9.1.2018