Vedúci Junior Prevádzky FRUITISIMO

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš, prečo sú naše čerstvé šťavy najlepšie? Pretože máme najlepší tím! Nie je to o mixéroch ani najvýkonnejších odšťavovačoch. Je to o ľuďoch. Milujeme to, čo robíme, a spoznáš to pri každej návšteve. Hľadáme do tímu ďalších usmievavých, pracovitých, iniciatívnych a vždy pozitívne naladených kolegov… jednoducho tých, čo majú správnu "šťavu". Staň se súčasťou českej, úspešnej a dynamickej spoločnosti, kde majú vášeň pre všetko ovocné. Riadime sa heslom LIVE WHAT YOU LOVE a naša práca je pre nás hrou!

A aká bude tvoja náplň práce?

- obsluha zákazníkov v priateľskej atmosfére
- príprava ovocia a zeleniny
- vedenie a motivácia zamestnancov na smene
- objednávka tovaru
- kontrola kvality
- zodpovednosť za vykonávanie a výsledky inventúr
- reporting regionálnemu manažérovi

Pre lepšiu predstavu sa pozri na krátke video na: https://www.fruitisimo.cz/kariera

A čo ti môžeme ponúknuť my?

- prácu na hlavný pracovný pomer

- mesačné odmeny až do výšky 200€
- preplatené nadčasy
- finančný príspevok
- samozrejmosťou sú aj príplatky za soboty a nedele
- náborový príspevok 150€
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie a rôzne motivačné akcie
- kvalitné zaškolenie, podpora a rozvoj Tvojich dovednosti
- zaujímavé fixné platové ohodnotenie a motivačnú zložku mzdy
- zamestnanecké benefity

Možnosť KARIÉRNEHO rastu (ak máš ambície k ďalšiemu rastu a osobnému rozvoji, potom máš u nás dvere otvorené! Priebežne rozširujeme tím, alebo otvárame nové pozície na centrále spoločnosti v rámci ČR aj Európy).
Pridaj sa k nám a buď u toho! Staň sa súčasťou úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti! Máme vášeň pre všetko ovocné a riadime sa naším heslom LIVE WHAT YOU LOVE. Práca je pre nás hrou!

- zľava 50% na produkty Fruitisimo
- zaujímavé finančné bonusy za tvoje výsledky
- pravidelne si u nás môžeš zasúťažit o veľa hodnotných cien
- a to najdôležitejšie: skvelý kolektív!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- pozitívny, usmievavý a komunikatívny prístup
- tímový duch
- schopnosť prijímať nové výzvy a úkoly
- organizačné schopnosti
- loajalita a zodpovednosť
- záujem o zdravý životný štýl

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac ako 70 miestach v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a čoskoro aj v Nemecku. Cez svoj taliansky názov, ktorým demonštruje svoju vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životny štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4272473  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac