Poradíme Vám?

Vedúci Junior prevádzky Fruitisimo v OC Bory Mall

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
855 - 1 050 EUR/mesiacNáborový príspevok 200€ po odpracovaní troch mesiacov. Finančné odmeny za plnenie plánov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca sa vykonáva v OC Bory Mall
• pracuje sa aj na celodenné smeny
• obsluha zákazníkov v priateľskej atmosfére a aktívna komunikácia s nimi
• riadenie a motivácia vlastného tímu brigádnikov
• obsluha zákazníkov v priateľskej atmosfére
• objednávanie a príjem tovaru
• kontrola kvality tovaru
• komunikácia s Regionálnym Manažérom

Na naše predajne hľadáme prevádzkových manažérov.
Naše kiosky sú plné chutného ovocia, domácej, ručne vyrábanej zmrzliny a radosť z predaja ti budú určite robiť aj naše sladučké zákusky, či dezerty z našej domácej výroby

Ponúkame stabilné zamestnanie aj počas lockdownov, možnosť kariérneho rastu, kvalitné školenie, po dvoch rokoch zmluvu na dobu neurčitú, garantovaný nárast príjmu, možnosť doštudovať vysokú školu popri zamestnaní.

Chceš si sám organizovať pracovný čas? Mať počas platených sviatkov voľno?
Chceš vyskúšať v praxi, aké je, riadiť svoj vlastný tím ľudí?
Ako rozoznať správneho kandidáta do svojho tímu?
Myslíš si, že dokážeš správne motivovať ľudí?
A vždy s úsmevom obslúžiť zákazníkov?

Ak si spoľahlivý, rozvážny, nezaskočia ťa výzvy, máš chuť sa vzdelávať a chceš si zarobiť, si pre nás tou správnou voľbou.

So mzdou od 855 eur brutto
S príplatkami za víkendy podľa zákona - 50% za sobotu a 100% príplatok za nedeľu
S príspevkom na stravu od 40 eur (podľa odpracovaných hodín)
S bonusom 150 eur za plnenie stanovených plánov
S možnosťou povýšenia na školiteľa s bonusom 150 eur
S príplatkom 200 eur po troch odpracovaných mesiacoch
S celou mzdou na zmluve a preplatením každého nadčasu
A to najdôležitejšie, získaš skvelý kolektív
Môžeš nastúpiť ihneď

Záujemcov prosím aby spolu so životopisom posielali aj fotografie.
Na túto prácu sa vyžaduje zdravotná spôsobilosť (potravinársky preukaz)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

V súčasnej dobe sa firma Fruitisimo zaoberá službami v oblasti gastronómie.

- pracovitý a komunikatívny prístup
- tímový duch
- schopnosť prijímať nové výzvy a úlohy
- organizačné schopnosti
- lojalita a zodpovednosť

V súčasnej dobe sa firma Fruitisimo zaoberá službami v oblasti gastronómie. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Fruitisimo formou kioskov v nákupných centrách, ktoré sa nachádzajú v strede pasáží obchodných domov. Primárnym cieľom spoločnosti je priniesť na trh 100% zdravé produkty s ohľadom na ekologickú situáciu vo svete. Hlavným produktom spoločnosti sú ovocné šťavy, zmrzliny a k tomu dezerty. Sortiment dodáva dcérska spoločnosť, všetky produkty sa teda vyznačujú ako "homemade". Plán spoločnosti je rásť a prinášať stále inovatívne a kvalitnejšie produkty zákazníkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fruitisimo
Kutuzovova 3
83103 Bratislava
ID: 4169389  Dátum zverejnenia: 25.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac