Odštartuj svoju kariéru v ARNB SK, s.r.o. na pozícii zástupcu vedúceho kiosku so mzdou až do 920 eur brutto

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur brutto + Bonusová zložka platu 120 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca sa vykonáva na jednej z prevádzok v OC Avion alebo OC Centrál priamo na vybranej prevádzke Fruitisimo
• riadenie a motivácia menšieho tímu brigádnikov
• nábor zamestnancov
• prihlasovanie zamestnancov na UPKZ
• zaškolenie brigádnikov v spolupráci so školiteľkou
• obsluha zákazníkov v priateľskej atmosfére a vždy s úsmevom
• aktívny prístup k zvyšovaniu obratu a zlepšovanie efektivity prevádzky
• kompletnú zodpovednosť za zabezpečenie chodu prevádzky
• plánovanie zmien
• komunikácia s dodávateľmi
• reporting regionálnemu manažérovi

- zamestnanecká karta (50% zľava na náš sortiment) alebo kredit na karte (podľa dohody)
- flexibilná pracovná doba
- otváracie hodiny od 8:00-21:00
- možnosť kariérneho rastu
- záruka tréningového programu
- bonusová zložka platu 120 eur
- firemné súťaže s finančým ohodnotením
- provízia z predaja doplnkového tovaru
- služobný telefón

Záujemcov prosím aby spolu so životopisom posielali aj fotografie.
Na túto prácu sa vyžaduje zdravotná spôsobilosť (potravinársky preukaz)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

V súčasnej dobe sa firma Fruitisimo zaoberá službami v oblasti gastronómie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na podobnej pozícii je nutná
Zodpovednosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, znaloť PC

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac ako 70 miestach v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a čoskoro aj v Nemecku. Cez svoj taliansky názov, ktorým demonštruje svoju vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životny štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3616825  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Eur brutto + Bonusová zložka platu 120 Eur brutto