Barman, obchodný dom Aupark Žilina

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 3, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava surovín pre prípravu a predaj fresh nápojov
Zaistenie predaja zmrzliny, fresh nápojov a doplnkového sortimentu
Príprava fersh nápojov podľa predpísaného postupu
Zaistenie perfektného zákaznickeho servisu
Plnenie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

Práca v mladom kolektíve
Možnosť karierneho rastu
50% zľavy na predávaný sortiment
Flexibilná pracovná doba
Po odpracovaní 60 hodín mesačne bonus k platu 10 eur
Po odpracovaní 80 hodín mesačne bonus k platu 15 eur
Po odpracovaní 100 hodín mesačne bonus k platu 20 eur
Prines svojho kamaráta a dostaneš za neho okamžitý bonus k platu 20 eur

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómie

Potravinársky preukaz
Prozákaznícky prístup

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac ako 70 miestach v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a čoskoro aj v Nemecku. Cez svoj taliansky názov, ktorým demonštruje svoju vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životny štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3040244  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 netto