Vedúci skladu / vodič vysokozdvižného vozíka

Arlington Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
27/01/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Zodpovednosť za vedenie skladu a uskladneného tovaru (aj zakúpeného aj vyrobeného) podľa pravidiel interného ERP systému. Zamestnanec sa bude priamo zodpovedať výrobnému manažérovi.
• Práca na vysokozdvižnom vozíku – nakladanie a vykladanie tovaru v súlade s požiadavkami firmy
• Zodpovednosť za vystavenie a sprocesovanie odchádzajúcich aj prichádzajúcich objednávok, ktoré musia byť evidované v systéme Baan za účelom kontroly zásob.
• Zodpovednosť za komunikáciu s ostatnými zamestnancami a zákazníkmi

Hlavné zodpovednosti
1. Každodenné plánovanie a organizovanie skladu, aby bolo zabezpečené, že práca bude ukončená v uvedenom termíne a podľa štandardných požiadaviek.
2. Vedenie a motivovanie tímu s prihliadnutím na dodržanie potrebnej kvality- prostredníctvom efektívnej komunikácie, pracovných zručností, školení / tréningov a pravidelnej spätnej väzby zameranej na výkon s cieľom maximalizovať individuálny a tímový výkon.
3. Vedenie zamestnancov vrátane hodnotenia ich výkonnosti, kontroly absencie, disciplíny a sťažností na základe spravodlivej a proaktívnej osobnej praxe.
4. Zodpovednosť, aby bol materiál a inventár v sklade uložený bezpečne a aby všetky transakcie boli zadané v systéme ERP včas, s cieľom zabezpečiť potrebnú úroveň skladovania a presnosť transakcií skladových zásob.
5. Zodpovednosť za objednávky na nákup a výrobu, za objednávky na predaj a aby objednávky na doplnenie boli presne zadané do systému ERP, s cieľom presnej kontroly zásob inventáru.
6. Pravidelne vykonávané kontroly zásob a sledovanie zásob.
7. Sledovanie a kontrola inventáru, preskúmanie nezrovnalostí, opravovanie nepresností a vykonávanie nápravy napr. nedodržanie procesov - zabezpečenie okamžitej nápravy spoločne s firemným plánovačom.
8. Spolupráca s generálnym manažérom a vedúcimi tímu a ďalšími príslušnými oddeleniami s cieľom splniť požiadavky zákazníkov.
9. Podporovanie zlepšovania procesov a zníženie nákladov
10. Dodržiavanie kvality prostredníctvom rešpektovania zásad a postupov týkajúcich sa ochrany zdravia a bezpečnosti práce, ochrany životného prostredia a politiky zameranej na kvalitu pracovných procedúr.
11. Minimalizácia akékoľvek rizík týkajúcich sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci.
12. Nakladanie a vykladanie tovaru z nákladných vozidiel.
13. Presun tovaru na paletách alebo v úložných priestoroch/ oblastiach okolo zariadenia.
14. Ukladanie tovaru na správne úložiská podľa pokynov na kontrolu zásob.
15. Skontrolovať zabezpečenie nákladu.
16. Stohovanie /ukladanie prázdnych paliet.
17. Vykonávanie každodennej kontroly zariadenia, dobitie batérie a mazacieho zariadenia.
18. Kontrola výrobkov či vyhovujú štandardom kvality.

Dodatočné požiadavky:
• Vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík
• Dobrá písomná a ústna znalosť slovenského a anglického jazyka
• Ochota vypomôcť kolegom pri zabezpečení ich pracovných úloh, ak to bude potrebné

Kľúčové obchodné priority pre úlohu (vrátane KPI*1 a ciele)
1. 100% OTIF*2 pre stránky
2. Presnosť riadenia zásob

PRACOVNÉ PROSTREDIE: Kancelária a výrobná hala
*1 – Key performance indicator - kľúčový ukazovateľ výkonnosti
*2 – OTIF - meranie, ktoré udáva, koľko dodávok je doručených včas bez toho, aby chýbali nejaké články.

13. plat
25 dní dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Pripojte sa k nášmu rastúcemu automobilovému tímu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

dobré písomné a ústne komunikačné zručnosti
tímová práca

Jedinečná príležitosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej firme

Globálna automobilová spoločnosť Arlington Automotive sa rozširuje a otvára novú pobočku v Nitre. Táto expanzia ďalej podporuje náš rast a pokračujúci úspech, ktorý sme dosiahli vo Veľkej Británii, Francúzsku, Turecku, Indii, Číne a ďalších krajinách. Aktívne sa snažíme prijímať zamestnancov na Slovensku, aby sa stali súčasťou nášho úspešného tímu v Arlingtone, a zároveň chceme ponúknuť zmysluplné pracovné príležitosti pre ľudí so zdravotným postihnutím (vrátane ťažkého zdravotného postihnutia). V Arlingtone veríme, že naši ľudia sú naším najväčším prínosom a sme hrdí na našu rôznorodú a flexibilnú pracovnú silu.

Spoločnosť Arlington Automotive má v rámci divízie automobilového priemyslu približne 900 zamestnancov. Arlington je kľúčový dodávateľ pre svetových výrobcov automobilov, s ktorými má vybudované dlhoročné, strategické partnerstvá. Tieto vzťahy a spolupráca s globálnymi automobilkami je možná vďaka tímovému prístupu v Arlingtone naprieč našími divíziami. Hlavným zameraním spoločnosti Arlington Automotive z hľadiska prístupu k pracovníkom je byť tzv. Corporate Social Responsible Employer, t.j. sociálne zodpovedný zamestnávateľ zameraný na zodpovedné podnikanie.

U zákazníkov máme dobrú reputáciu pre komplexné a včasné dodanie projektov, ktoré maximalizujú prínos dodávateľského reťazca pre našich zákazníkov.

Spoločnosť Arlington Automotive, ktorá je vnímaná ako prvotriedna poločnosť, chce priniesť tento úspešný model na Slovensko.
ID: 3853584  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac