Manažér/prevádzkár reštaurácie s ubytovaním Red Horse - Brezno

Arlequino s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej štýlovej reštaurácie Red Horse, ktorá je súčasťou najväčšieho múzea áut na Slovensku hľadáme manžéra/ku, ktorý/á má skúsenosti prevádzkára v gastronómii a hotelierstve.

Čo očakávame
- prevádzkovanie chodu reštaurácie a ubytovania
- objednávanie, preberanie, kontrola tovaru
- inventúry a inventarizácie
-zaistenie personálnej politiky reštaurácie (kuchár, servis, údržba, technický servis)
- pravidelná kontrola stavu prevádzok, zabezpečenie dodržiavania nastavených štandardov
- príprava, nacenenie a realizácia objednaných akcií a podujatí
- riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, sťažností a reklamácií zákazníkov
- zabezpečenie dodržiavanie metodiky HACCP, BOZP

- k dispozícii služobný automobil, PC, mobil a vlastná kancelária
- zázemie stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom prostredí
-možnosť zamestnaneckého ubytovania
- zľavy na vybrané hotelové a reštaračné služby
-zamestnanecké zľavy na produkty Double Red

Svoje aktuálne profesné životopisy posielajte na e-mail: [email protected]
V rámci efektívnosti výberového konania oslovíme na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia/Hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- schopnosť viesť ľudí v oblasti gastronómie
- samostatnosť
- zodpovednosť, efektivita, odbornosť
- prax v odbore nutná min.2 roky

Spoločnosť prevádzkujúca hotely HOTEL DOUBLE RED CARS Museum*** a RED DEER Hotel***.
ID: 4472521  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac