Manažér predaja

ARLAM s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Po ukončení skúšobnej doby - 1000 € + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkom
• obsluha zákazníka
• poskytovanie informácii o tovare
• práca s pokladňou
• obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• vykladanie a aranžovanie tovaru
• objednávanie tovaru u dodávateľov
• aktívne podieľanie sa na chode predajne

• po ukončení skúšobnej doby benefity z predaja
• pracovné oblečenie
• príplatky za nadčas
• víkendy voľné
• práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti so silným postavením na trhu
• školenia
• zamestnanecká zľava na všetok sortiment

Životopis s fotografiou a motivačným listom zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu, riešenie problémov, samostatnosť, komunikatívnosť, fyzická zdatnosť, pozitívne naladenie.
Práca na pokladni a skúsenosť s predajom sú výhodou.

ARLAM s.r.o. sa zaoberá návrhom, vývojom, výrobou a predajom ochranných pracovných prostriedkov a špeciálnych výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov. V našom eshope a predajni nájdete široký sortiment ochranných pracovných prostriedkov pre všetky pracovné odvetvia, taktiež aj voľnočasové odevy a obuv.
ID: 3758280  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Po ukončení skúšobnej doby - 1000 € + % z predaja