Office manažér

ARKON, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 950 EUR/mesiacPonúkaná mzda bude závisieť od stupňa seniority a pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia pracovného kalendára riaditeľa spoločnosti.
Organizácia interných a externých mítingov pre kanceláriu v Košiciach.
Administratívna podpora pri príprave a organizovaní služobných ciest zamestnancov.
Zbieranie údajov a aktualizácia interných databáz (evidencia došlej a odoslanej pošty, scanovanie dokumentov, postupov, smerníc).
Realizácia príležitostných prieskumov podľa zadania priameho nadriadeného.
Odosielanie podkladov pre spracovanie miezd – dochádzky, dovolenkové lístky.
Objednávanie stravovacích lístkov.
Ostatná administratívna podpora podľa pokynov priameho nadriadeného.

Komfortné pracovné prostredie,
Priestor pre osobnostný rast a rozvoj,
Moderná a hodnotovo orientovaná firemná kultúra – učiaca sa organizácia, sledujúca moderné trendy s rýchlym aplikovaním do praxe.
Zabezpečíme všetko potrebné technické vybavenie.

Prosíme o zasielanie plnohodnotných CV, vrátane potvrdenia skúseností, resp. praxe a tiež uvedenie predchádzajúcich referencií.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Pozývať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MS Office pokročilá znalosť (Excel, Power Point).
Vyžadujeme veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, flexibilný prístup k práci, vynikajúci time management, diskrétnosť, spoľahlivosť,
samostatnosť, pro-klientskú orientáciu.
Na tejto pozícii je potrebné ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (prijímanie telefonátov, príležitostná komunikácia).

Ako investor a developer hľadáme na Slovensku nevyužité príležitosti, o ktoré sa chceme dlhodobo starať. Investične a strategicky podporujeme a zveľaďujeme spoločnosti a projekty, s ktorými dlhodobo žijeme a posúvame ich vpred, rovnako ako aj oni nás.

Developerské projekty sú pre nás príležitosťou spájať primárny účel stavby so zveľaďovaním okolia. Naše aktivity zahŕňajú napríklad budovanie a konsolidáciu portfólia komerčných nehnuteľností, medzi ktoré patria projekty Galéria Lučenec alebo Obchodný dom Urban (bývalý Prior v Košiciach), ako aj projekt ucelenej mestskej štvrte SLOVENKA2, v rámci ktorého píšeme nový príbeh v srdci Banskej Bystrice.

Naše investície taktiež smerujeme do firiem s dlhou, tradičnou výrobou, ale aj do prevratných technológií. Jedným z príkladov je naša investícia do spoločnosti GA Drilling, ktorá má šancu svojou technológiou doslova zmeniť svet. Je to práve geotermálna energia, jediná obnoviteľná energia dostupná 24 hodín denne, ktorá môže byť vďaka GA Drilling na dosah ruky.

Naši ľudia sú našou najväčšou devízou, preto pracujeme s tými najlepšími a dosahujeme tak ciele, ktoré sú poháňané našimi kľúčovými hodnotami. Veríme, že pracovitým a vytrvalým prístupom prinášame kvalitné know-how projektom, v ktorých dokážeme angažovať zanietených a čestných ľudí, pre dosahovanie trvalo udržateľných hodnôt.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3826304  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac