Kuchár/kuchárka v hotelovej reštaurácii

Arkádia Slovakia a.s.

Miesto práce
Jesenského 561/3, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a servírovanie "a la carte" jedál a jedál z dennej ponuky,
príprava rautov, obložených mís, švédskych stolov,
zabezpečovanie spoločenských akcií

ponúkame možnosť vzdelávacích kurzov v oblasti gastronómie
ponúkame bezplatné ubytovanie
ponúkame zamestnanecké zľavy do Relax centra (fitness, sauna, squash)

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výučný list v odbore kuchár/hostinský výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, flexibilita, tvorivosť, ochota pracovať, spolupráca s kolegami v kolektíve, zodpovednosť, dochvíľnosť

Hľadáme človeka, pre ktorého je varenie nie len prácou ale aj zábovou.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu s ubytovaním a gastro službami už viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3358664  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou