Asistentka predaja v papierníctve

ARKA, a.s.

Miesto práce
Ľ. Fullu, Karlova Ves
Termín nástupu
po dohode
930 - 1 000 EUR/mesiacOdmeny závislé od obratu predajne, prípadne za mimoriadny výkon, sezónne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú osobu na pozíciu ,,asistentka predaja“ do predajne papiernictva v Bratislave (nám. Ľ. Fullu, BA - Dlhé Diely) na plný úväzok, v jednosmennej prevádzke, pondelok až piatok. Náplň práce: práca s pokladňou, predaj, príjem tovaru, starostlivosť o predajňu. Podmienkou: milé a príjemné vystupovanie, ochota pracovať s ľuďmi, zodpovednosť a obchodný duch. Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu.

Ohodnotenie formou fixného základu + variabilná zložka od obratu. Pre kolegov ponúkame možnosť kupovať si všetok náš tovar za veľmi zvýhodnených podmienok (zľava 40%). Práca v dobrom kolektíve, peknom prostredí, v stabilnej firme ktorá je na trhu 32 rokov.
Stravenky vo výške 4,70 €. Vstupná prehliadka zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Jednosmenná práca od pondelka do piatku.
Na pohovory budú pozvaní uchádzači podľa predbežného výberu zo životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľkoobchod, maloobchod a distribúcia kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4376347  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac