Zástupca vedúceho skladu

ARKA, a.s.

Miesto práce
Turbínová 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vo veľkosklade s kancelárskymi a školskými potrebami hľadáme nového kolegu. Náplň práce spočíva v príjme a výdaji tovaru, príprave tovaru na rozvozy, udržiavaní organizácie a čistoty skladu a skladových zásob, riešenie reklamácii a podobne. Je vítaná prax s vysokozdvižným vozíkom a potrebný aktívny vodičský preukaz skupiny B na vozidlá do 3,5 tony. Zástupca vedúceho skladu sa tiež stará o organizáciu práce kolegov a administratívne úkony v neprítomnosti vedúceho. Každý zamestnanec skladu podpisuje hmotnú zodpovednosť. Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis.

Ponúkame Vám prácu v príjemnom kolektíve vo firme s vyše 25 ročnou tradíciou. Nakoľko sme menšia firma, ku kolegom vždy pristupujeme ľudsky a vieme sa dohodnúť. Pracovná doba je striktne od 7:30 do 16:00, nadčasy sú veľmi zriedkavé a preplácané. Práca cez víkend je veľmi výnimočná, cca 1x do roka. Bezproblémové parkovanie priamo pred firmou.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť viesť malý kolektív, vítaná prax na vysokozdvižný vozík, prax vo vedení motorových vozidiel.

Veľkoobchod, maloobchod a distribúcia kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3255437  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 + bonusy