Asistentka predaja v papiernictve BA Centrum

ARKA, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú pani, slečnu na pozíciu ,,asistentka predaja“ do predajne papierníctva v centre mesta BA na TPP. Náplň práce: práca na pokladni, predaj, prax vítaná. Podmienkou: milé a príjemné vystupovanie, ochota pracovať s ľudmi, zodpovednosť a obchodný duch. Taktiež požadujeme znalosť angličtiny na úrovni komunikácie so zahraničnými zákazníkmi ohľadom výberu tovaru a platenia. Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. Bližšie informácie na osobnom pohovore. Nástup: dohodou. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na uvedenom tel. čísle: 0905/817510 alebo zašlite svoj životopis na: jobs@arka.sk.

Ohodnotenie formou fixného základu a variabilnou zložkou z obratu prevádzky. Čím viac predáte, tým viac zarobíte. Práca v peknom prostredí na rušnej ulici v centre mesta vo firme ktorá je na trhu 26 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

milé a príjemné vystupovanie, ochota pracovať s ľudmi, zodpovednosť a obchodný duch

Veľkoobchod a distribúcia kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARKA, a.s.
Turbínová 1
831 04 Bratislava
ID: 3046805   Dátum zverejnenia: 1.12.2017