TypeScript vývojár (4800 - 7000€)

ARIVA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 800 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme developerov pre rastovú firmu, ktorá prináša inovácie v Energetickom sektore.

PROJEKT:
- firma o približne 40 ľuďoch, funguje 3+ roky
- zameranie na energetický sektor, predikcia spotreby energií, produkcie, ceny energií
- analýza senzorických dát z elektro-distribučného reťazca/siete
- focus na fotovoltaiku a optimalizáciu spotreby energií z batérií, redistribúcia medzi domácnosťami
- vzniká nový 12 členný core team developerov, ktorý bude vyvíjať cloudovu platformu pre monitoring, management a optimaliziaciu zdrojov z fotovoltaickej siete
- vývoj, spolupráca pri návrhu riešenia aj infraštruktúry
- rozvoj CI/CD

POŽIADAVKY:
- senior developer (príp. stredné pokročilý)
- TypeScript (React, React Native), resp. TypeScript (Node.js, Nest.js)
- Jest, GraphQL, RestAPI
- Expo, Material-UI, Apollo GraphQL, Lodash
- Redis, Docker, Postgres, Git (GitLab)
- výhodou projektové skúsenosti s AWS
- výhodou skúsenosti s funkcionalnym programovaním
- nevyžaduje sa profi level vo všetkých spomenutých technológiách
- komunikatívna angličtina

MIESTO: 100% remote
DĹŽKA: dlhodobá spolupráca na internom vývoji
FORMA: TPP (možnosť switchnut na kontkrat v budúcnosti ak bude záujem)
ZAČIATOK: Q4 2022, možnosť dohody
ODMENA: 3500-5000eur/mes na TPP, veľmi individuálne vzhľadom k skúsenostiam
- benefitom sú firemné akcie, podiel na firme
- v prípade kontrakt spolupráce sa dá hovoriť o 4800-7000eur/mes (expert individuálne)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

TypeScript - Expert
React - Expert
React Native - Expert
Node.js - Expert
NestJs - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Programátor

Počet rokov praxe

3

ARIVA GROUP s.r.o. je moderná spoločnosť so zameraním na ľudské zdroje pre IT projekty. Naše služby úspešne dodávame renomovaným spoločnostiam v Bratislave, Viedni či Prahe. Rastieme zdravo organicky a to vďaka dlhodobým korektným obchodným vzťahom s našimi partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4431128  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 800 EUR/mesiac