Linux/Windows Admin / DevOps špecialista (3200 - 7000€)

ARIVA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2022
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mid-level a senior administrátorov a DevOps špecialistov na niekoľko projektov:

PROJEKT 1
- softwarová/konzultačná firma s operations po celom svete
- správa Windows/Linux serverových prostredí
- konfigurácia, skriptovanie rutinných činností
- on-premise/Azure/GCP/virtualizácia/docker/kubernetes
- management virtuálneho prostredia, vpn, dns
- 100% HomeOffice, kontrakt 3200-5200eur/mes, nástup ideálne do konca júna

PROJEKT 2
- švajčiarska kartová spoločnosť
- application support/administrácia
- podpora archívneho systému, treasury management, platobných systémov
- privilage management, enkrypcia, networking
- splunk, Win, cloud prostredie aj databázy
- 100% HomeOffice, kontrakt 3200-4600eur/mes, nástup dohodou

PROJEKT 3
- inovatívna firma (65 tis. patentov) zameraná na automatizáciu, digitalizáciu, energetiku
- primárne Unix/Linux administrácia, okrajovo Windows
- inštalácia, konfigurácia, support systémovej infraštruktúry riadiaceho centra
- systémy zabezpečujú prenos, distribúciu elektrickej energie
- presah do IT security, firewally, pentesting, DMZ
- uľahčovanie práce pomocou skriptovania v Powershell, Bash, ksh
- 95% HomeOffice (1x/mes on-site), TPP 2400-3200eur/mes, kontrakt 3200-5200eur/mes, nástup dohodou

PROJEKT 4
- rozličné DevOps pozície pre rôzne firmy
- CI/CD, IaC, CaC, Cloud technológie, container orchestrácia a bezpečnosť
- CloudFormation, Terraform, Ansible, Chef, monitoring
- 100% HomeOffice, TPP do 4000eur/mes, kontrakt 4400-7000eur/mes, nástup dohodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert
DevOps - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Linux/Windows Admin | DevOps špecialista

Počet rokov praxe

3

ARIVA GROUP s.r.o. je moderná spoločnosť so zameraním na ľudské zdroje pre IT projekty. Naše služby úspešne dodávame renomovaným spoločnostiam v Bratislave, Viedni či Prahe. Rastieme zdravo organicky a to vďaka dlhodobým korektným obchodným vzťahom s našimi partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4339660  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac