IT Recruiter/Sourcing špecialista

ARIVA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Business Center Bratislava, a.s., Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá firma, ktorá vyhľadáva IT špecialistov pre rôznych zákazníkov od startupov po veľké medzinárodné firmy. Rozširujeme team a hľadáme niekoho, kto má cit pre sourcing a sadne nám aj ľudsky. Esenciálne budeš robiť:

- hľadať, kde sa sústreďujú IT špecialisti
- následne posúdiš, či spĺňajú požiadavky tzn. objavíš, či má človek potenciál a je vhodný pre spoluprácu
- zastrešíš výberový proces od prvotného kontaktu (telefón/mail/f2f stretnutie) cez prezentáciu zákazníkovi až po jeho nástup
- budeš rozširovať portfólio našich kandidátov a prispeješ k chodu progresívnej a agílnej firmy
- práca s interným systémom + sociálne siete ako LinkedIn, Profesia.sk a mnoho ďalších (nápadom sme otvorení)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 eur/mesiac + zhora neobmedzené odmeny priamoúmerné výkonu

- samozrejmosťou je notebook + telefón aj na súkromné účely
- veľmi perspektívny sektor, IT sa neustále mení a napreduje
- neobmedzený platový rámec tzn. koľko kandidátov obsadíš, takú odmenu dostaneš
- variabilita = ak potrebuješ robiť z domu, tak sa vieme dohodnúť
- menšia firma = veľký priestor pre sebarealizáciu a osobný rast
- príjemné povzbudivé prostredie, veľa sa rozprávame aj smejeme

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ideálne 1-2 roky skúsenosti (aj počas školy) ako IT recruiter/sourcer
- máš prehľad v technológiach a programovacích jazykoch, poznáš rozdiel medzi Java a JavaScript
- vieš komunikovať vo svojom ale aj cudzom jazyku (angličtina) bez väčších problémov
- máš vôľu zvládať náročné tasky a záťaž spojenú so sourcingom (práca s databázami, obsadzovanie pozícií a projektov, aktívne kontaktovanie kandidátov a komunikácia s nimi)
- vieš prioritizovať a dobre si organizovať vlastný čas
- máš nadhľad, si ideálne asertívny a dokážeš sa povzniesť

ARIVA GROUP s.r.o. je moderná IT spoločnosť so zameraním na ľudské zdroje pre IT projekty. Naše služby úspešne dodávame renomovaným spoločnostiam v Bratislave, Viedni či Prahe. Rastieme zdravo organicky a to vďaka dlhodobým korektným obchodným vzťahom s našimi partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mlynské nivy 48
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimír Szakál
E-mail: poslať životopis
ID: 3637535   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 eur/mesiac + zhora neobmedzené odmeny priamoúmerné výkonu