Účtovník v účtovnej spoločnosti + Bohatý balík benefitov

Arisan, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacMzda od 1 100,- €/mesiac, v závislosti od skúseností a praxe. V prípade záujmu o prácu na živnosť od 1.500,-€/m.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a zaži účtovanie na úplne novom leveli!

Máš rád/rada účtovníctvo a chceš ho rozvíjať v dynamickom tíme? V Arisane hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá miluje účtovanie a neustále sa chce zdokonalovať. Ak máš ambíciu stať sa leadrom tímu, tak je to ešte lepšie!

V Arisane dostaneš príležitosť rozvíjať svoj potenciál naplno! ;)

Náplň práce:

- Budeš mať možnosť priebežne a samostatne spracovávať komplexnú účtovnú agendu pre našich klientov. Máme radi cit pre detail.
- Klienti ocenia tvoje zručnosti v oblasti DPH, DzPPO a DzMV.
- Budeš sa podieľať na spracovaní štatistických výkazov, intrastratu a reportov.
- Pomôžeš zostaviť finančné výkazy, ktoré pomôžu klientom pochopiť situáciu ich firmy.
- Vždy budeš mať možnosť obrátiť sa na skúsenejšieho kolegu - Teamleadra.
- Budeš aktívne komunikovať s klientmi a úradmi, aby sme dosiahli bezproblémovú spoluprácu.

Či už máš záujem o prácu na TPP alebo živnosť, na všetky benefity máš nárok bez rozdielu.

Na aký balík benefitov sa môžeš tešiť?

- Stravný lístok v hodnote 7€/deň, a áno, aj počas dovolenky.
- Získaj viac voľna s 5 dodatočnými dňami dovolenky nad rámec zákona.
- Po dobrej párty sa ti zíde aj platený sick day.
- Na tvoje narodeniny sa teš na narodeninové voľno a darčekové poukážky.
- Príspevok na rekreáciu v hodnote 300€ ročne.
- Športuj a buď aktívny s Multisport kartou.
-Využi možnosť čiastočného home-office a flexibilného pracovného času.
- U nás sa piatky skracujú! Pracuj do 12:00 a užívaj si predlžený víkend.
- Dáme ti príležitosť kariérne rásť.
- Hovoríš anglicky? Nauč sa viac s našou výučbou business angličtiny.
- Ak poznáš niekoho, kto by sa k nám hodil, odporuč ho a získaš bonus.
- Kávička, koláčiky, ovocie a ďalšie občerstvenie ti spríjemnia pracovné dni.
- Zaručujeme ti príjemné pracovné prostredie v skvelom tíme, ktorý sa na teba už teší! :)

Všetkým záujemcom ďakujeme za zaslaný životopis. Kontaktovaní a pozvaní na pohovor budú iba tí, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- očakávame minimálne 1 rok praxe v účtovníctve
- záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast
- skúsenosti s účtovným programom POHODA výhodou

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Prahe, Plzni, Jihlave.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 20 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4609218  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac