Sales & Marketing Specialist

Arisan, s.r.o.

Miesto práce
Mudrochova 2, 831 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
1 300,- € / brutto (vyššia nástupná mzda dohodou v závislosti od skúseností) + odmeny za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si v získavaní nových klientov jednička a baví ťa marketing?

U nás môžeš svoj potenciál rozvíjať naplno!

Tvojou náplňou práce bude:

- starostlivosť o pridelených klientov
- aktívne získavanie nových klientov
- podpora marketingových aktivít spoločnosti v spolupráci s agentúrou
- sledovanie obchodných výsledkov spoločnosti
- príprava cenových ponúk
- súvisiace administratívne práce a údržba interného CRM

- spolupodieľanie sa na rozvoji spoločnosti
- školenia v danej oblasti
- príjemné pracovné prostredie
- pohyblivá pracovná doba
- výučba business angličtiny s native speakerom
- príspevok na športové karty
- stravné lístky
- teambulidingy
- kávička, čaj, koláčiky

Ďakujeme za zaslaný životopis. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- samostatnosť
- komunikatívna úroveň anglického jazyka nutná

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Prahe, Plzni, Jihlave.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 20 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3552353  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300,- € / brutto (vyššia nástupná mzda dohodou v závislosti od skúseností) + odmeny za dosiahnuté výsledky