Junior Quant Analyst

ARIS Technologies s.r.o.

Miesto práce
Impact HUB Bratislava, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
5 EUR/hod.mzda od 5/eur na hodinu plus prémie v závislosti od odbornej náročnosti úlohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Quantpedia – The Encyclopedia of Quantitative Trading Strategies je malá slovenská firma, ktorá však má klientov medzi poprednými svetovými finančnými inštitúciami a globálnymi investičnými fondmi. Venujeme sa aplikovanému výskumu v oblasti - Systematic Investing & Algorithmic Trading Strategies.

Hlavná náplň práce je písanie článkov, tvorba analýz a tvorba prezentácii na zadané odborné témy.

Podmienky:
– ideálne študent na VŠ (3-5 ročník),
– základná orientácia v oblasti financií
– dobrá angličtina (minimum B2, ideálne C1)
– chuť sa učiť a záujem o algo trading, finančné trhy a ekonomiku

Čo ponúkame:
– skutočne veľmi flexibilnú pracovnú dobu
– know-how, priestor na vlastné nápady, šancu sa ukázať
– ohodnotenie od 5E/h

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Firma ARIS Technologies s.r.o. je 100% vlastníkom domény www.quantpedia.com - QUANTPEDIA - The Encyclopedia of Quantitative Trading Strategies. QUANTPEDIA je lídrom výskumu v oblasti algoritmického obchodovania a kvantitatívnej analýzy finančných trhov. Medzi naších klientov patria popredné svetové finančné inštitúcie a globálne investičné fondy.
ID: 3856620  Dátum zverejnenia: 25.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.