Špecialista logistiky-zákaznícky servis- Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1400€ , flexibilný pracovný čas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia a rokovanie so zákazníkmi v oblasti logistiky
  • preverovanie požiadaviek zákazníka a aktualizácia v podnikovom informačnom systéme
  • transport manažment
  • plán expedície
  • zákaznícky portál- manažment- otázky logistiky
  • SAP, master data, transakcie SAP súvisiace s logistickými otázkami (dodávky, dokumenty, odvolania, objednávky, prognózy)
  • príprava dát pre sledovanie cielov KPI-logistika
  • aktívna účasť v tíme a zavádzanie zlepšovacích aktivít na optimalizáciu materiálových tokov spoločnosti
  • spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami(výroba, obchod atď)
reportovanie manažérovi logistiky
  • povinnosť zúčastňovať sa školení a služobných ciest nariadených zamestnávateľom

  • príspevok na cestovanie 0,06 eur/km
  • stravovacia karta
  • 13.plat

Informácie o výberovom konaní

CV zasielajte na adresu: [email protected]
bližsie info na čísle: 0948 350 433

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Administrácia SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

1-2 roky praxe na podobnej pozícii v automobilovom sektore
2

  • SAP
  • Anglický jazyk- úroveň B2
  • MS office
  • logické analytické a strategické myslenie
  • schopnosť plánovania
  • tímová práca
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 4032481  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac