Technik na testovanie elektrotechnických jednotiek

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Mzdové podmienky (brutto)
4,45 EUR/hod.Reálna mzda v priemere 940 €/ mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš elektrotechnické vzdelanie a osvedčenie ako samostatný elektrotechnik §22, alebo minimálne §21? Baví ťa elektrotechnika? Rád testuješ, nastavuješ a oživuješ nové elektrotechnické výrobky a systémy? Alebo by si sa chcel naučiť to robiť a naučiť sa nové veci? Tak hľadáme práve teba.

Budeš mať na starosti:
• Práca s výrobnou dokumentáciou, s pracovnými postupmi a testovacími procedúrami pre elektrotechnické výrobky a systémy.
• Zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
• Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
• Nastavenie, oživenie a funkčné odskúšanie elektrotechnických výrobkov a systémov podľa testovacích procedúr.
• Nastavenie a testovanie dosiek plošných spojov podľa testovacích procedúr.
• Zapojenie meracích a testovacích elektronických prístrojov a ich ovládanie.
• Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
• Využívanie technických a funkčných parametrov testovacích procedúr.
• Práca na skúšobných a testovacích zariadeniach.
• Práca s počítačom a testovacími programami na počítači.

- Základná mzda 4,45 EUR/hod. + poobedný príplatok 0,20 EUR/hod. + individuálny mesačný bonus do 60,- Eur/mesačne + 13.plat + celofiremný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy/mesačne po splnení stanovených celofiremných ukazovateľov. Reálne dosiahnuteľná mzda v priemere 940 €/ mesiac brutto.
- zabezpečená strava, zamestnanec platí za stravu len 0,84€.
- Možnosť čerpania Relax kupónov alebo Príspevku na Doplnkové dôchodkové sporenie (3. Dôchodkový pilier) vo výške 6,64 Eur/mesačne
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž)
- Príspevok na okuliare vo výške 30,- Eur.
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbu.
- Možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
- Práca v čistom prostredí
- Celozávodná zimná a letná dovolenka

V prípade záujmu o danú prácu nám pošlite svoj štruktúrovaný životopis a následne budeme kontaktovať kandidátov spĺňajúcich požadované kritériá a dohodneme si s nimi termín na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické - podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- Osvedčenia na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) §22, §21 - podmienkou.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3980915  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,45 EUR/hod.