Elektromechanik - vedúci výroby

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacosobné ohodnotenie až do 500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha poloautomatických zariadení- výrobnej linky
  • oprava a údržba strojov
  • organizovanie práce zamestnancov
  • zabezpečenie plynulého chodu strojových zariadení a výrobného procesu
  • nepretržitá prevádzka na 3 zmeny / aj víkendy/

  • mesačná základná mzda 1200€
  • osobné ohodnotenie až do 500 €
  • príplatky podla ZP
  • príspevok na stravovanie
  • preplácanie nadčasov
  • ubytovanie zabezpečené

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naša partnerská spoločnosť patrí medzi stabilné a prosperujúce podniky v Trnavskom kraji. Od svojho vzniku dosahuje vynikajúce výsledky vo výrobe, produkcii a kvalite čaju a kávy. Ich výrobky majú špičkovú kvalitu, obstoja aj v silnej zahraničnej konkurencií a dosiahnu maximálnu spokojnosť zákazníkov - spotrebiteľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik/ elektromechanik

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti s riadením a údržbou poloautomatických prípadne iných výrobných strojov
  • skúsenosti s vedením tímu
  • ochota pracovať na zmeny / víkendy
  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 3958725  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac