Vedúci barberstva - Bratislava

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
1 430 EUR/mesiacnetto mzda 1000€ + zaujímavá variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci pobočky zodpovedá za plnenie stanovených plánov tržieb. Zodpovedá za chod prevádzky. Odborne vedie team barberov k poskytovaniu prvotriednej starostlivosti o klientov. Podieľa sa na marketingových aktivitách s cieľom zviditeľnenia pobočky. Kontroluje pokladničnú evidenciu. Sleduje a optimalizuje stav skladových zásob produktov pobočky.

stabilná práca v modernom prostredí
zaujímavé školenia a rozvojové aktivity
motivujúci odmeňovací systém

Informácie o výberovom konaní

štruktúrované CV zašlite na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Perspektívna sieť barberstiev s celoslovenskou pôsobnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kaderník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

barber

Počet rokov praxe

3

• Riadiaca schopnosť
• Organizačná schopnosť
• Obchodné zručnosti
• Reprezentatívny prejav
• Prezentačné zručnosti
• Vyjednávacia schopnosť
• Analytické myslenie
• Samostatnosť
• Ústretovosť
• Dynamika

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3926609  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 430 EUR/mesiac