600 - 680 EUR

Operátor šitia - doprava zadarmo zo smerov Komárovce, Rožňava, Kysak, V. Folkmár, Kráľovský Chlmec- Košice!

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov šitia do Košíc, doprava bude zabezpečená zadarmo z rôznych smerov.
Náš klient vyrába opierky hláv do automobilov. Nemusíte vedieť šiť, zaučíme vás. Stačí mať dobrú manuálnu zručnosť, pozornosť a ochotu pracovať v 3 zmennej prevádzke (týždeň R 6:00-14:00; týždeň P 14:00-22:00; týždeň N 22:00-6:00). Víkendy sú voľné. Nemusíte mať prax na danej pozícii, zaučíme vás. Práca je vhodná pre ženy a mužov. Šije sa v sede.

DOPRAVA JE ZABEZPEČENÁ ZADARMO ZO SMEROV:
1. Košice – Kysak, Veľký Folkmár.
2. Košice -Moldava nad Bodvou, Turňa nad Bodvou, Rožňava.
3. Košice – Komárovce.
4. Košice - Veľké Kapušany, Drahňov, Vojany.
5. Košice – Borša, Kráľovský Chlmec, Pribeník.

V prípade záujmu o túto prácu príďte na nábor, info k tomu viď. nižšie:

NÁBOR ZAMESTNANCOV:

Miesto: Drahňov č.154 , 076 74 Drahňov kultúrny dom
Dátum: utorok 22.10.2019 od 09.30 hod.
Miesto: Komárovce, Podnikateľský dom, č. d. 106, 044 55 Komárovce
Dátum: streda 23.10.2019 od 09.00 hod.,
Miesto: Košice, Arios human resources, Rozvojová ul. 2, 040 11 Košice
Dátum: streda 23.10.2019 od 12.30 hod.,
Miesto: Brzotín, Kultúrny dom, Mariássyho nám. 167, 049 51 Brzotín
Dátum: štvrtok 24.10.2019 od 09.30 hod.,
Miesto: Moldava nad Bodvou, Kultúrne stredisko, Školská 10, 045 01 Moldava n.B.
Dátum: piatok 25.10.2019 od 09.00 hod.,
Miesto: Turňa nad Bodvou, budova infocentra, Inkubátorový dom, Moldavská 105, 044 02 Turňa n.B.
Dátum: piatok 25.10.2019 od 11.30 hod.,
Miesto: Kysak, Kultúrny dom, zasadačka, č. d. 146, 044 81 Kysak
Dátum: pondelok 28.10.2019 od 09.00 hod.,
Miesto: Veľký Folkmár, Obecný úrad, zasadačka, č. d. 334, 055 51 Veľký Folkmár
Dátum: pondelok 28.10.2019 od 12.00 hod.,
Miesto: Kráľovský Chlmec, Mestský úrad, zasadačka, ul. L. Kossutha 99, 077 01 Kráľovský Chlmec
Dátum: utorok 29.10.2019 od 09.30 hod.,
Miesto: Streda nad Bodrogom, Kultúrny dom, veľká sála, Hlavná 217/127, 076 31 Streda nad Bodrogom
Dátum: utorok 29.10.2019 od 13.00 hod.,
Dátum: streda 30.10.2019 od 09.00 hod.,

Tel. č.: +421 915 829 339, e-mail: [email protected]
Tel. č.: +421 907 740 842, e-mail: [email protected]

V prípade záujmu doneste so sebou životopis.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 520,-€ + odmeny 160€

Stabilná práca
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Vhodných kandidátov zavoláme na pohovor. Nábor zamestnancov sa bude konať na vyššie uvedených miestach a termínoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrá manuálna zručnosť, pozornosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

ID: 3784197   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 520,-€ + odmeny 160€