Operátor výroby-výroba výrobkov z plastov

Miesto práce
Lipany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v 3-zmennej prevádzke
obsluha strojov na výrobu výrobkov z plastu, výroba výrobkov z polyuretánu, lisovanie, frézovanie, lakovanie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 730€ + 100,-€ - 1/4 ročné odmeny (osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus)

zabezpečená strava bez doplatku zamestnanca
štvrťročne dochádzkový /výkonnostný bonus
po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy
pracovné odevy+príspevok na pranie
podľa potrieb sa pracuje nadčas s preplateným 100% príplatkom

V prípade, že si hľadáte dlhodobú prácu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis a my si s Vami dohodneme pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Voľné pozície obsadzujeme pre nášho klienta zaoberajúceho sa spracovaním plastov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, precíznosť a presnosť, dôslednosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Panyková
Tel.: 0915 829 339
E-mail: poslať životopis
ID: 3728508   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 730€ + 100,-€ - 1/4 ročné odmeny (osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus)