Skladník s VZV/bez VZV

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda : 4,50 € / hod. brutto + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem tovaru na sklad / vykladanie a vyťahovanie paliet z kamióna, váženie tovaru, označovanie tovaru pri príjme etiketami, kontrola kvality tovaru.
- Uskladňovanie tovaru na ich požadované a určené miesta v sklade.
- Preberanie a triedenie tovaru v sklade, kontrola kvality a množstva v sklade, kontrola spotrebných lehôt v sklade.
- Balenie tovaru do sieťok, tašiek a sáčkov, podľa objednávok.
- Vychystávanie objednávok / vychystávanie tovaru, kontrola kvality, triedenie, ukladanie, označenie tovaru, ukladanie tovaru na palety / zafixovanie palety streč fóliou.
- Expedícia tovaru / nakladie paliet na rozvozové autá, výdaj tovaru, pomoc zákazníkom pri nakladaní tovaru.
- Upratovanie pracoviska, dodržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke.
- Vykonávanie prác na základe pokynov nadriadeného.
- Mzda: Základná mzda : 4,50 € / hod. brutto + ďalšie príplatky, potom podľa výkonu/priemer od 850,- brutto.

Kontaktovať budeme kandidátov , ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je veľkosklad ovocia a zeleniny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať 12 hodinové zmeny (od 05:00 hod. do 17:00 hod., od 10:00 hod. do 22:00 hod., alebo do vychystania objednávok), krátky - dlhý týždeň.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3608157  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda : 4,50 € / hod. brutto + ďalšie príplatky