Správca logistického parku – prevádzkový elektrikár

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400btt./mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexnú správu pridelenej nehnuteľnosti a zabezpečenie bezproblémového chodu nehnuteľnosti po technickej stránke,
• vytváranie rozpočtov a kalkulácií určených na údržbu nehnuteľnosti,
• vytváranie harmonogramov potrebných revízií, ich následná kontrola a podávanie reportov priamemu nadriadenému,
• plynulé zabezpečovanie potrebných opráv a vedenie ich evidencie,
• kontakt s klientmi nachádzajúcimi sa v priestoroch spravovanej nehnuteľnosti,
• osobný, telefonický, písomný kontakt so zástupcami rôznych inštitúcií ako napr.: elektrárne, plynárne, Vodárne a kanalizácie a pod.,
• dohľad nad strážnou službou zabezpečujúcou ochranu zverenej nehnuteľnosti,
• riadenie odpadového hospodárstva
• pravidelnú odbornú starostlivosť o technologické zariadenia (SHZ, EPS, DRSP, plynové kotolne a pod.)
• pravidelnú údržbu zvereného objektu a bežné prevádzkové údržbárske práce
• odstraňovanie snehu v zimnom období a udržiavanie chodníkov a príjazdových komunikácií v bezpečnom stave,
• vykonávanie drobných pomocných údržbárskych prác
• preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov

  • 13. a 14. plat,
  • týždeň dovolenky naviac,
  • platené sick days,
  • stravné lístky v hodnote 4 €,
  • služobné auto

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme, bude kandidátovi predstavená pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti : § 22, 23
• Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
• Schopnosť riešiť problémy
• Kreativita, flexibilita, komunikatívnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 3552402   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400btt./mesiac