Špecialista vymáhania pohľadávok

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pravidelné telefonické a písomné kontaktovanie dlžníkov zo zverenej databázy
  • komunikácia s externými spoločnosťami, ktoré pohľadávky vymáhajú
  • návrh riešenia na vysporiadanie pohľadávky
  • práca s interným systémom CRM
  • zabezpečenie úhrady pohľadávky v čo najkratšom čase
  • dohadovanie termínov splátok klientov
  • navrhovať postupy pre zlepšenie efektívnosti vymáhania
  • pravidelný komplexný reporting

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • možnosť odborného rastu
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

štrukturované CV zašlite na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Spoločnosť zaoberajúca sa vymáhaním pohľadávok

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti so samostatným vymáhaním pohľadávok
  • samostatnosť
  • obchodnícke zručnosti

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 3488284   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€/mesačne