Supervízor pre montérske a zváračské činnosti

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ základná mzda+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné riadenie zverených stavieb:
• Pracovná pozícia vyžaduje cestovanie podľa zverených projektov na Slovensku, štátoch EÚ a štátoch mimo EÚ
• Podieľa sa na príprave vhodného postupu opravy a odhadovanej náročnosti projektu čo do odhadovanej úrovne nasadených kapacít a časového trvania realizácie technologických celkov/ oceľových konštrukcií.
• Komplexné riadenie rozsiahlych montérskych a zváračských kapacít, vlastných ako aj subdodávky zabezpečených od niekoľkých dodávateľov
• Aktívna účasť v tendrovej fáze pre vypracovanie prvotného plánu a spôsobu opravy
• Aktívna účasť pri plánovaní a tvorbe interných montérskych /zváračských kapacít po stránke personálnej, vybavenia, postupov a smerníc.
• Technické zabezpečovanie stavby ťažkými mechanizmami v súvislosti potrieb stavby
• Riadenie montérskych a zváračských prác, posudzovanie kvality či už na Slovensku, alebo v zahraničí.
• Analyzovanie dopytu na dodávku technologických celkov a ich realizáciu po stránke uskutočniteľnosti

služobný telefón
notebook + internet
služobné auto
rekreácie vo vlastných rekreačných zariadeniach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hutnícky priemysel, Chemický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Organizačné a plánovacie schopnosti,
Praktické skúsenosti pri riadení montérskych a zváračských prácach a pri posudzovaní kvality
Praktické vedomosti o ťažkých mechanizmoch v súvislosti s požiadavkami na technické zabezpečenie stavby
Preukázateľné skúsenosti s vedením tímu na 3 -5 projektoch väčšieho rozsahu( napr. v hutníckom priemysle, energetickom priemysle, chemickom priemysle, priemysel výroby stavebných materiálov a podobne),
Analytické myslenie

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3430404  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€ základná mzda+prémie