Doprava zadarmo z Košíc do Prešova - operátor výroby

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 €+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž turbodúchadiel pre automobilový priemysel
  • montáž, kompletizácia a samokontrola výrobkov,
  • práca v stoji v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke ,
  • dodržiavanie pracovných postupov a štandardov pri montáži výrobkov,

  • pozícia je obsadzovaná pre stabilnú spoločnosť na hlavný pracovný pomer
  • DOPRAVA Z KOŠÍC DO PREŠOVA JE PRE VÁS ZABEZPEČENÁ ZADARMO !!!
  • netto mzda v priemere 670,-€ (po pol roku)
  • pracujete v čistom a klimatizovanom prostredí
  • po nástupe Vás zaučíme na danú pozíciu
  • zamestnanci dostávajú príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • v prípade ak nevyužívate našu dopravu dostávate príspevok na dopravu
  • bezplatné denné nabitie karty na občerstvenie
  • výkonnostný bonus od druhého mesiaca, bonus za flexibilitu,
  • možnosť kariérneho rastu
  • pri nástupe zamestnanec dostáva ochranné pracovné pomôcky
  • vitamínové balíčky
  • stravné lístky

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať mailom a to zaslaním svojho životopisu, prípadne na našom telefónnom čísle

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naša spoločnosť hľadá pracovníkov pre zahraničného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou výrobkov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity je posmienkou
manuálna zručnosť
schopnosť učiť sa nové veci
základné znalosti s prácou na PC
zodpovedný prístup
schopnosť pracovať v stoji

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Grejtáková
Tel.: 0948 003 126
E-mail: poslať životopis
ID: 3379173   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 €+ bonusy a príplatky