Operátor výroby v KE s nástupom ihneď

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž zámkov, kľúčov a kľučiek pre automobily
- práca v stoji na jednoúčelových strojoch, príp. ručná montáž
- vizuálna kontrola kvality komponentov a odvedenej práce
- dodržiavanie požiadaviek týkajúcich sa kvality a množstva vyrobených
komponentov
- práca v dvojzmennej, trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke

• plný pracovný úväzok a dlhodobá spolupráca
• mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (1,67 €/hod) a v nedeľu (3,34 €/hod)
• mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,34 €/hod)
• mzda za prácu nadčas (25% priemerného zárobku)
• mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
• mzdové zvýhodnenie za prepravu do spoločnosti (25 € – 50 €/mesiac)
• tímové motivačné odmeny (20 €/mesiac/osoba)
• bonus za farbocit (20 €/mesiac)
• bonus teamleader výrobnej linky (100 €/mesiac)
• bonus za prácu v „štvorzmennom režime“ (18 €/mesiac)
• bonus superkontrola 100 €/mesiac
• možnosť získať 230 €/štvrťrok formou zamestnaneckej súťaže

Výkon práce je v Košiciach. Termín výberového konania je individuálny podľa dohody s uchádzačom. Nástup možný ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá sa zaoberá výrobou spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať na 3- zmeny
Dobrá manuálna zručnosť
Schopnosť pracovať v stoji

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3359740  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.