Operátor výroby - doprava, ubytovanie, zálohy, odmeny!!

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
23.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 950 EUR/mesiac4- 4,80 Eur/h.+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručná výroba automobilových komponentov
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie a možnosť kariérneho rastu
- príjemný kolektív
- práca s inovatívnymi technológiami
- práca je vhodná pre ženy aj pre mužov
- 3 zmenná prevádzka

- doprava zabezpečená zdarma z okresu Dunajská Streda (Sokolce, Bodza, Veľký Meder, Okoč, Opatovský Sokolec, Trhová Hradská, Topolníky, Veľké Dvorníky, Dolný Štál, Dolný Bar, Čilizská Radvaň, Baloň, Sap, Pataš, Gabčíkovo, Vrakúň)
- možnosť nadčasov
- výkonnostný a dochádzkový bonus
- príplatky
- mesačné/ týždenné zálohy
- ubytovanie zdarma

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych závodných automobilov, lodí, lietadiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3305557  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 950 EUR/mesiac4- 4,80 Eur/h.+ bonusy