Technológ

Miesto práce
Košický kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-€ základná mzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava výroby (projektovej a technickej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníkov),
  • vypracovanie technologických postupov,
  • kalkulácia nákladov,
  • zostavenie špecifikácií materiálov,
  • navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov,
komunikácia s oddelením výroby a obchodu,
  • kvalifikované spracovanie podkladov k cenovým ponukám,
zadávanie požiadaviek na výrobu oddeleniu výroby,
  • manažovanie tímu podriadených pracovníkov (kalkulant, konštruktér, kreslič.....)

  • mladý dynamický kolektív,
  • možnosť profesného rozvoja.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis mailom. Budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

  • vzdelanie strojárskeho zamerania,
  • prax na obdobnej pozícii 3 roky.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice
ID: 3286113   Dátum zverejnenia: 15.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,-€ základná mzda + odmeny