Recepčná / prvý kontakt s klientom

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): upresnenie na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: 15.11.2017
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, dynamickú slečnu/ mladého muža/ na hlavnú recepciu do
administratívnej budovy.
pracovnou náplňou je : prerozdelenie dennej tlače, zapisovanie návštev, informovanie návštev na ktorom poschodí sa nachádza spol. do ktorej idú, pomoc návštevám s obsluhou výťahov / vysvetlenie systému fungovania/ , pomoc pri vysvetlení parkovacieho automatu / pri platení za parkovanie/....
ochota poradiť, príjemné vystupovanie

Iné výhody

dlhodobá, stabilná práca,
práca vhodná aj pre externých študentov,
práca na dve zmeny 7:00 až 15:00 alebo 11:00 až 19:00 - rotácia sa dohaduje priamo s kolegom s kt. pracujete.
možnosť pracovať iba určité dni v týždni - záskokár, brigádnik

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude kandidátovi predstavená na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

skúsenosť s prácou s ľuďmi - výhodou
komunikatívna znalosť anglického jazyka - kvôli zahraničným návštevám

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 3181221   Dátum zverejnenia: 14.11.2017