Asistent na obchodné oddelenie (back office) s aktívnou maďarčinou

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Rozvojová 2, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,-€ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna? Nebojíš sa telefonovať a aktívne oslovovať potencionálnych klientov s ponukou služieb personálnej agentúry? Máš obchodnícke črevo? Nebojíš sa aktívne komunikovať po maďarsky? Si aktívny šofér? Ponúkame ti prácu na obchodnom oddelení.

Budeš mať na starosti:
- aktívne vyhľadávanie potencionálnych klientov - google.
- aktívne oslovovanie potencionálnych klientov cez telefón a cez e-mail.
- vedenie evidencie oslovených klientov, nahrávanie údajov do našej databázy.
- ´dalšie administratívne činnosti s tým spojené.

Dynamický kolektív
Stabilná práca

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis a vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné schopnosti - nebáť sa oslovovať potencionálnych klientov cez telefón!!!!!!!!!
Assertivita, cit pre obchod.
Aktívna znalosť maďarského jazyka - podmienkou!!!
Aktívny šofér.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3078477  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,-€ / hod.