Zvárač CO2 /zámočník - s ubytovaním

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
30.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50€/hodina + dochádzkový bonus max. 3 eur/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie ocelových konštrukcií
  • zámočnícke práce

  • pracovný odev
  • príspevok na cestovanie
  • ubytovanie zabezpečené a dotované
  • plat nad 200h už 1300 eur

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis na nagyova@arios-hr.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2018 (ostáva ešte 39 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naša partnerská firma je úspešná nadnárodná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • čítanie technických výkresov
  • skúsenosti ako zámočník a zvárač
  • samostatné zváranie podla techn. dokumentácií
  • základný zváračský preukaz ZM1 alebo certifikát

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Nagyová
Tel.: +421 948 395 388
E-mail: poslať životopis
ID: 2955971   Dátum zverejnenia: 19.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50€/hodina + dochádzkový bonus max. 3 eur/h