Zvárač co2- plat až 1400 Eur!

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): 1400
  • Termín nástupu: 31.10.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie ocelových konštrukcií - trezory, eskalátory, podvozky, výťahové kabíny
  • zámočnícke práce
  • miesto výkonu práce: Dunajská Streda

Iné výhody

  • pracovný odev, ochranné pracovné pomôcky
  • príspevok na cestovanie
  • ubytovanie zabezpečené a dotované
  • nadčasy/turnusy sú možné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naša partnerská firma je úspešná nadnárodná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

  • čítanie technických výkresov
  • skúsenosti ako zámočník a zvárač
  • základný zváračský preukaz ZM1 alebo certifikát

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis na nagyova@arios-hr.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 2506851   Dátum zverejnenia: 20.10.2017