Krupiér - krupiérka

Ariola s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Ul. 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
december 2018
Hodinová mzda 3,125 Eur, osobné príplatky + príplatky za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu a nočnú podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha baru, hracích zariadení, práca s pokladňou s finančnou hotovosťou, práca aj v nočných hodinách.

- práca pre úspešnú spoločnosť v prostredí modernej herne
- spravodlivé a zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s možnosťou nárastu
- finančné osobné prémie
- celú mzdu vyplácame na účet zamestnanca
- plus preplácame prácu nadčas, prácu v noci , vo sviatky a víkendy
- stravné lístky v hodnote 4,50€ (zamestnanec platí 0,01 €)
- pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Prosím o uvedenie miesta výkonu práce do žiadosti.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.
Spolu so životopisom zasielajte aj vašu aktuálnu fotografiu.

Pripojte váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák. č. 428/2002 Zb.o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
sústredenosť
profesionalita
milé vystupovanie
tímová spolupráca
komunikatívnosť a flexibilita
zákaznícky orientované správanie
schopnosť učiť sa

Sme spoločnosť Ariola s.r.o. pôsobiaca na slovenskom hazardnom trhu. Našou hlavnou činnosťou je prevádzkovanie vlastnej siete herní a kasín. V priebehu svojej existencie až po súčasnosť sme sa vyprofilovali na stabilnú a silnú spoločnosť v oblasti výherného hracieho odvetvia. V súčasnosti patríme medzi 3 najväčších prevádzkovateľov herní a zároveň sme lídrom v prevádzkovaní kasín na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3542025  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová mzda 3,125 Eur, osobné príplatky + príplatky za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu a nočnú podľa Zákonníka práce