Účtovníčka junior

Arimex Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100,- ( a viac , v závislosti od skúsenosti a praxe )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia a účtovanie došlých a vyšlých faktúr, banky a pokladnice
- Kontrola náležitosti daňových dokladov
- Sledovanie saldokonta odberateľov a dodávateľov
- Spolupráca pri mesačnej závierke / audite
- Vypracovanie štatistík - intrastat- hlásenie NBS

- zázemie stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročným pôsobením na trhu
- motivujúce výkonnostné nelimitované finančné ohodnotenie nad základnú zložku platu
- lekárska starostlivosť v réžii firmy
-moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite blízko obchodného centra s pohodlným parkovaním
-príjemný pracovný kolektív a transparentná firemná kultúra
- skrátená pracovná doba spojená s dĺžkou pôsobenia vo firme
- finančné, voľnočasové a zážitkové benefity
-profesný rast a odborné vzdelávanie
-teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- odbor vzdelania: účtovníctvo, ekonómia
- odborné znalosti : komplexná znalosť účtovníctva, uzávierky, prehľad o daňových zákonoch (nie je podmienkou )
- samostatnosť
- flexibilita a efektivita
-proaktívny prístup k práci
- orientácia na detail

Spoločnosť zaoberajúca sa tuzemským i zahraničným obchodom v oblasti agrokomodít s významnou pozíciou na trhu od roku 1992.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3591270  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100,- ( a viac , v závislosti od skúsenosti a praxe )