Hlavná účtovníčka/Účtovníčka

Arimex Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
2 200 EUR/mesiacMzda je v závislosti od znalostí a odbornej praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovanie a podanie priznania k dani z príjmu, DPH, daň z nehnuteľností, daň z
motorových vozidiel
• Metodické riadenie účtovníctva a procesov v súlade s platnou legislatívou
• Príprava podkladov pre priebežný a koncoročný audit a komunikácia s audítormi
• Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva - účtovné doklady, výkaz DPH/kontrolný
výkaz / súhrnný výkaz
• Príprava a zostavovanie účtovných závierok a súvisiaceho výkazníctva
• Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové -
výpisy, interné doklady
• Kontrola skladového hospodárstva
• Inventarizácia
• Evidencia majetku
• Komunikácia s príslušnými inštitúciami
• Organizácia, kontrola a vedenie tímu ľudí

• Zázemie stabilnej spoločnosti s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu
• Lekárska starostlivosť v réžii firmy
• Moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite blízko obchodného centra s
pohodlným parkovaním
• Príjemný pracovný kolektív a transparentná firemná kultúra
• Skrátená pracovná doba spojená s dĺžkou pôsobenia vo firme
• Finančné, voľnočasové a zážitkové benefity
• Koncoročná odmena na základe ekonomických výsledkov firmy
• Profesný rast a odborné vzdelávanie
• Teambuildingy
• Sick days
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- odbor vzdelania: účtovníctvo, ekonómia
- odborné znalosti: komplexná znalosť účtovníctva, uzávierky, prehľad o daňových zákonoch
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- flexibilita a efektivita
- proaktívny prístup k práci
- orientácia na detail
- schopnosť viesť tím ľudí
- lojalita k zamestnávateľovi a diskrétnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa tuzemským i zahraničným obchodom v oblasti agrokomodít s významnou pozíciou na trhu od roku 1992.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2257988  Dátum zverejnenia: 1.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac