Recepčná/recepčný Arietes MarmontResort**** Tatranská Štrba

ARIETES RESORT s. r. o.

Miesto práce
Lúčna 3, Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 300 EUR/mesiacMzda je uvedená netto + odmeny podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si schopná/ý vytvoriť zákazníkom príjemný zážitok? Je Ti komunikácia s ľuďmi blízka? Je dynamické, na zákazníka orientované prostredie to, kde sa cítiš "doma"?
Arietes Marmont Resort**** Tatranská Štrba, hľadá do mladého tímu, kolegyňu, kolegu, ktorých cieľom bude neustále vylepšovať zákaznícku skúsenosť prostredníctvom našich služieb. Striedanie zmien, žiadne nočné zmeny.
Čo od Teba budeme očakávať:
- telefonickú a e-mailovú komunikáciu so zákazníkmi orientovanú na predaj ubytovacích a iných hotelových služieb
- znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom – HOREC, ďalšími aplikáciami a s tým spojený check-in a check-out
- zabezpečovanie asistenčnej a administratívnej podpory ako aj chodu
recepcie
- prácu s pokladničnou hotovosťou, platobnými kartami a platobným terminálom
Ak už máš skúsenosť s prácou na hotelovej recepcii a nechýba Ti nadšenie a vášeň pre prácu s ľuďmi, sme tou najlepšou voľbou.
Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve.

- práca v príjemnom, priateľskom a krásnom horskom prostredí v stále sa rozvíjajúcom luxusnom resorte
- interné odborné školenia
- možnosť profesionálneho rastu
- motivačné ohodnotenie
- zamestnanecké stravovanie
- pracovné oblečenie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte životopis na nižšie uvedený mail. ZaslanímVášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených vživotopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochraneosobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Asseco HOREC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

cestovný ruch

Počet rokov praxe

3

- Flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- Zodpovednosť
- Komunikatívne zručnosti
- Chuť učiť sa nové veci
- Priateľské vystupovanie
- Samostatnosť
- Kreativita
- Cit pre obchod
- Pro-klientska orientácia

Luxusný Arietes Marmont Resort**** sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry, v tichom prostredí osady Tatranská Štrba. Hotel bol vybudovaný v roku 2021. Ponúka ubytovacie, stravovacie, wellness služby vysokého štandardu. Viac na www.arietesmarmont.sk
ID: 4551479  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac