Reagujte bez životopisu
Logo Aricoma

Security Architect

Aricoma

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš sa v oblasti cybersecurity ako ryba vo vode? Miluješ ten drive najrýchlejšie sa rozvíjajúceho oboru, ktorý ťa núti neustále sa vzdelávať ďalej a ďalej? Si ambiciózny/a, komunikatívny/a, máš technický background a miluješ výzvy? Očakávaš od zamestnávateľa vysokú mieru flexibility a slobody (a s tým spojenej zodpovednosti), tím podporujúcich kolegov a zázemie stabilnej spoločnosti s veľkými plánmi do budúcna?

Potom by to mohol byť match!

Čo všetko bude tvojou úlohou?

  • Navštevovať zákazníkov (najmä v bratislavskom kraji), analyzovať ich potreby, problémy a informácie a následne ich pretvárať do návrhov potencionálnych riešení.
  • Očakávame široké znalosti z odboru procesnej a technologickej bezpečnosti.
  • Súčasťou práce je vysoká miera zodpovednosti za navrhované riešenia (ich realizovateľnosť, ekonomika atď.) a profesionálna reprezentácia spoločnosti ako u zákazníkov, tak aj na konferenciách a v odborných publikáciách.
  • Chápeme, že udržiavanie znalostí v potrebnej kvalite sa nezaobíde bez účasti na implementačných projektoch a vzdelávaní, ktoré očakávame približne v 30% úväzku.

S kým budeš pracovať?

  • V tvojej práci je nutná naozaj široká znalosť princípov a produktov v oblasti IT bezpečnosti, preto budeš mať prístup k tým najlepším kolegom v konkrétnych oblastiach, ktorí ti pomôžu nájsť riešenie pri najťažších výzvach.
  • Väčšinou budeš získané znalosti a skúsenosti uplatňovať priamo u zákazníkov, ktorých budeš pravidelne navštevovať.
  • O zákazníkov sa u nás stará obchodný tím business konzultantov, tí budú často žiadať o tvoj čas, pretože sú prví, kto sa dozvie o probléme.

Čo od teba očakávame?

  • Výbornú orientáciu v IT a v IT bezpečnosti.
  • High-level znalosti o technologických a procesných opatreniach v enterprise prostredí.
  • Orientáciu v bezpečnostných štandardoch a v relevantnej legislatíve.
  • Vedieť viesť diskusiu nad témami ako napríklad:
  • Ako zabezpečiť dodávateľa, ktorý sa nám stará o IT?
  • Aké sú priority bezpečnostnej stratégie pri migrácii do cloudu?
  • Ktoré bezpečnostné technológie sú nutné pri práci z domu?
  • Čo znamená bezpečnosť v agilnom vývoji?
  • Akými chybami webovej aplikácie môže útočník kompromitovať privilegovaný účet v OS?
  • Chceme byť agilní a rýchlo sa prispôsobovať novým podmienkam a výzvam, preto aj tvoja nátura by mala odpovedať tomuto nastaveniu.

V ARICOMA ti ponúkame:

  • extra týždeň dovolenky nad zákonom stanovený rámec
  • 3 sick days
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • zázemie našej bratislavskej kancelárie na Petržalke aj možnosť home office
  • kvalitný pracovný notebook a ostatné potrebné príslušenstvo
  • mobil s dátovým paušálom aj výhodné paušály pre blízkych
  • príspevok na DDS
  • Multisport kartu
  • Shell kartu
  • významnú podporu tvojho profesijného aj osobnostného rastu: pravidelné interné workshopy aj externé vzdelávanie, certifikácie
  • výučbu cudzích jazykov
  • účasť na Security konferencii
  • služby online nemocnice ulekara.sk
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • "odmenu za vernosť" vo forme darčekov za odpracované roky
  • referral program - finančná odmena za odporučenie nového kolegu
  • detský firemný tábor
  • najrôznejšie aktivity s kolegami vrátane letných aj zimných dovoleniek

Základná zložka mzdy je od 3200 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Možnosť home office
Príspevok na vzdelanie
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Mobilný telefón
Viac ako 5. týždňov dovolenky
Práca prevažne z domova
Firemné akcie
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Nadštandardná lekárska starostlivosť
Dog-friendly office
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Legendárny Autocont stál v roku 1990 pri zrode IT trhu v Československu. Na začiatku milénia sa spoločnosť začala orientovať na komplexné podnikové služby a v roku 2017 sa stala základným prvkom technologického piliera investičnej skupiny KKCG. Dnešná Aricoma poskytuje služby v oblasti IT infraštruktúry, cloudu, podnikových aplikácií, kybernetickej bezpečnosti, digitalizácie verejného sektora a systémovej integrácie, pričom jej portfólio zahŕňa aj veľké projekty pre inštitúcie Európskej únie v Bruseli a v Luxembursku. Okrem rebrandovaných spoločností patria pod Aricomu aj spoločnosti Sabris Consulting, Consulting 4U a SYSCOM Software. Aricoma je súčasťou technologického piliera investičnej skupiny KKCG, zamestnáva viac ako 1 500 odborníkov a jej tržby presahujú 320 miliónov EUR. Investičná skupina KKCG sa zameriava na štyri diverzifikované piliere, ktoré zaručujú stabilné podnikanie. Zameriava sa na lotériový sektor, energetiku, informačné technológie a nehnuteľnosti. Podnikanie skupiny je založené na úcte, zodpovednosti, stabilite a odvahe. Viac informácií nájdete na stránke www.aricoma.com. www.aricoma.com.

Spoločnosť Aricoma Systems na Slovensku zamestnáva na TPP 190 pracovníkov v siedmich lokalitách - pobočkách. V roku 2022 dosiahla obrat 66 888 187 EUR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Pauschková
Tel.: +420773709485
E-mail: poslať životopis