Logo Aricoma

IT Office Services Support

Aricoma

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacMzda začína na úrovni 1300 € fix + benefity (Výška mzdy bude prispôsobená znalostiam a skúsenostiam jednotlivých uchádzačov.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Inštalácia, údržba, patchovanie a podpora osobných počítačov
• On-site podpora, konzultácie a školenia používateľov
• Spolupráca s IT servis deskom a eskalačným tímom v zmysle manažmentu incidentov, požiadaviek a zmien
• L1 podpora pre tlačiarne a tlačový server
• L1 podpora pre mobilné a stacionárne telefóny
• Udržiavanie IT a procesnej dokumentácie
• Vykonávanie pravidelných IT auditov a kontinuálne zlepšovanie, udržiavanie a aktualizácia databázy IT assetov v CMDB, riadenie vyraďovania assetov.
• Úvodné a ad-hoc školenia používateľov týkajúce sa politiky IT
• Systematický prístup k monitorovaniu IT prostredia a vykonávanie nápravných opatrení
• Dodržiava záväzky a povinnosti vyplývajúce zo systémov manažérstva v oblasti výroby, kvality, BOZP a ďalších externých a interných noriem a predpisov

– Príspevok pri narodení dieťaťa (1 200 €)
– Príspevky na DDS – 1% / 1,5% / 2,0% / 2,5% / 3,0% podľa odpracovaných rokov vidˇ. prelink
– Firemné športové a spoločenské podujatia dotované zo SF (lyžovačka, výlet k moru)
– Family day (Brvnište leto)
– Detský firemný tábor (Papradno leto)
– Flexibilná pracovná doba, podmienkou je dodržaný nastavený pracovný úväzok
– Home Office (po dohode s nadriadeným)
– 2 dni na Vianočné a Novoročné firemné voľno
– 2 dni Sick day (čerpanie celý deň)
– Odmena za odpracované roky (10, 15, 20, 25, 30 atď.)
– Jazykové vzdelávanie so 100% účasťou zamestnávateľa
– U Lekára.sk
– Benefitný systém Multisport https://multi-sport.sk/
– Firemná tarifa aj pre telefóny rodinných príslušníkov
– Zvýhodnené SHELL karty
– Podniková pôžička
– Výhodné nákupy
– Skupinové benefity KKCG
– Rekreačný poukaz v hodnote 275 € čerpanie podľa vlastného výberu
(zo zákona)
– Online školenia podľa vlastného výberu na platforme Udemy potrebné k výkonu pozície

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pokročilá znalosť operačného systému Microsoft Windows pre PC (Windows 10,11)
• Pokročilé skúsenosti s Apple iOS - iPhone z hľadiska konfigurácie a riešenia problémov
• Pokročilá skúsenosť s Microsoft Office 365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Dobrá znalosť TCP/IP, ethernet sietí, sieťovej architektúry a jej dizajnu
• Základné skúsenosti s infraštruktúrou počítačovej domény
• Základná znalosť riadenia požiadaviek/incidentov/zmien
• Skúsenosti so systémami IT service desk sú výhodou
• Výnimočné medziľudské a komunikačné zručnosti so schopnosťou jednať s rôznym spektrom ľudí
• Dôslednosť a trpezlivosť, ochota pomáhať
• Precízne plnenie úloh
• Schopnosť pracovať v tíme (tímový hráč)
• Angličtina na úrovni B1

Legendárny Autocont stál v roku 1990 pri zrode IT trhu v Československu. Na začiatku milénia sa spoločnosť začala orientovať na komplexné podnikové služby a v roku 2017 sa stala základným prvkom technologického piliera investičnej skupiny KKCG. Dnešná Aricoma poskytuje služby v oblasti IT infraštruktúry, cloudu, podnikových aplikácií, kybernetickej bezpečnosti, digitalizácie verejného sektora a systémovej integrácie, pričom jej portfólio zahŕňa aj veľké projekty pre inštitúcie Európskej únie v Bruseli a v Luxembursku. Okrem rebrandovaných spoločností patria pod Aricomu aj spoločnosti Sabris Consulting, Consulting 4U a SYSCOM Software. Aricoma je súčasťou technologického piliera investičnej skupiny KKCG, zamestnáva viac ako 1 500 odborníkov a jej tržby presahujú 320 miliónov EUR. Investičná skupina KKCG sa zameriava na štyri diverzifikované piliere, ktoré zaručujú stabilné podnikanie. Zameriava sa na lotériový sektor, energetiku, informačné technológie a nehnuteľnosti. Podnikanie skupiny je založené na úcte, zodpovednosti, stabilite a odvahe. Viac informácií nájdete na stránke www.aricoma.com. www.aricoma.com.

Spoločnosť Aricoma Systems na Slovensku zamestnáva na TPP 190 pracovníkov v siedmich lokalitách - pobočkách. V roku 2022 dosiahla obrat 66 888 187 EUR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Kostolanská
Tel.: +421232788811
E-mail: poslať životopis
ID: 4795471  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac