Reagujte bez životopisu

Security Architect

Aricoma Enterprise Cybersecurity s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
3 200 EUR/mesiacPresná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš sa v oblasti cybersecurity ako ryba vo vode? Miluješ ten drive najrýchlejšie sa rozvíjajúceho oboru, ktorý ťa núti neustále sa vzdelávať ďalej a ďalej? Si ambiciózny/a, komunikatívny/a, máš technický background a miluješ výzvy? Očakávaš od zamestnávateľa vysokú mieru flexibility a slobody (a s tým spojenej zodpovednosti), tím podporujúcich kolegov a zázemie stabilnej spoločnosti s veľkými plánmi do budúcna?

Potom by to mohol byť match!

Čo všetko bude tvojou úlohou?
  • Navštevovať zákazníkov (najmä v bratislavskom kraji), analyzovať ich potreby, problémy a informácie a následne ich pretvárať do návrhov potencionálnych riešení.
  • Očakávame široké znalosti z odboru procesnej a technologickej bezpečnosti.
  • Súčasťou práce je vysoká miera zodpovednosti za navrhované riešenia (ich realizovateľnosť, ekonomika atď.) a profesionálna reprezentácia spoločnosti ako u zákazníkov, tak aj na konferenciách a v odborných publikáciách.
  • Chápeme, že udržiavanie znalostí v potrebnej kvalite sa nezaobíde bez účasti na implementačných projektoch a vzdelávaní, ktoré očakávame približne v 30% úväzku.
S kým budeš pracovať?
  • V tvojej práci je nutná naozaj široká znalosť princípov a produktov v oblasti IT bezpečnosti, preto budeš mať prístup k tým najlepším kolegom v konkrétnych oblastiach, ktorí ti pomôžu nájsť riešenie pri najťažších výzvach.
  • Väčšinou budeš získané znalosti a skúsenosti uplatňovať priamo u zákazníkov, ktorých budeš pravidelne navštevovať.
  • O zákazníkov sa u nás stará obchodný tím business konzultantov, tí budú často žiadať o tvoj čas, pretože sú prví, kto sa dozvie o probléme.
Čo od teba očakávame?
  • Výbornú orientáciu v IT a v IT bezpečnosti.
  • High-level znalosti o technologických a procesných opatreniach v enterprise prostredí.
  • Orientáciu v bezpečnostných štandardoch a v relevantnej legislatíve.
  • Vedieť viesť diskusiu nad témami ako napríklad:
    • Ako zabezpečiť dodávateľa, ktorý sa nám stará o IT?
    • Aké sú priority bezpečnostnej stratégie pri migrácii do cloudu?
    • Ktoré bezpečnostné technológie sú nutné pri práci z domu?
    • Čo znamená bezpečnosť v agilnom vývoji?
    • Akými chybami webovej aplikácie môže útočník kompromitovať privilegovaný účet v OS?
  • Chceme byť agilní a rýchlo sa prispôsobovať novým podmienkam a výzvam, preto aj tvoja nátura by mala odpovedať tomuto nastaveniu.

  • extra týždeň dovolenky nad zákonom stanovený rámec
  • 3 sick days
  • flexibilná pracovná doba
  • zázemie našej bratislavskej kancelárie na Petržalke aj možnosť home office
  • kvalitný pracovný notebook a ostatné potrebné príslušenstvo
  • mobil s dátovým paušálom aj výhodné paušály pre blízkych
  • príspevok na DDS
  • Multisport karta
  • Shell karta
  • významná podpora tvojho profesijného aj osobnostného rastu: pravidelné interné workshopy aj externé vzdelávanie, certifikácie
  • výučba cudzích jazykov
  • účasť na Security konferencii
  • služby online nemocnice ulekara.sk
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • "odmena za vernosť" vo forme darčekov za odpracované roky
  • referral program - finančná odmena za odporučenie nového kolegu
  • detský firemný tábor
  • najrôznejšie aktivity s kolegami vrátane letných aj zimných dovoleniek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT Security

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT Security

Sme tím s mnohými odborníkmi a na trhu pôsobíme viac ako tridsať rokov. Pracujeme na zaujímavých projektoch rôznych veľkostí v rade IT odvetví, a to ako v komerčnej sfére, tak vo verejnom sektore. Stretávate sa s nimi každý deň, či už spravujete svoj bankový účet v mobile alebo si vyzdvihujete lieky pomocou elektronického predpisu.
Uplatnenie u nás teda nájdete v akomkoľvek IT odbore a na akomkoľvek mieste. Nájdete nás v okresnom meste aj Bruseli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Pauschková
E-mail: poslať životopis
ID: 4804796  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac